+38 050 156 55 80
+38 098 648 33 53
м.Чернівці, вул. Севастопольська, 3
Викликати замірника

Цікаво

Об'єднання кухні та вітальні: плюси і мінуси

Перепланування стандартних квартир – поширена практика під час проведення ремонту. Якщо ви розмірковуєте над тим, чи варто об'єднувати вітальню з кухнею, прочитайте цю статтю, перш ніж прийняти рішення.

Детальніше

Як створити унікальну спальню

Спальня – це місце відпочинку і релаксу, спокою і гармонії. Тут закінчується і починається кожен ваш день. Саме тому вкрай важливо, щоб спальня була тим місцем, куди хочеться постійно повертатися.

Детальніше

Объединение кухни и гостиной: плюсы и минусы

Перепланировка стандартных квартир – распространенная практика при проведении ремонта. Если вы размышляете над тем, стоит ли объединять гостиную с кухней, прочтите эту статью, прежде чем принять решение.

Подробнее

Как создать уникальную спальню

Спальня – это место отдыха и умиротворения, покоя и гармонии. Здесь заканчивается и начинается каждый ваш день. Именно поэтому крайне важно, чтобы спальня была тем местом, куда хочется постоянно возвращаться.

Подробнее

Як вибрати дитяче ліжечко: 7 порад від мебляра

У перші дні життя новонароджений буде щодня проводити в ліжечку до 18 годин, тому воно повинне бути безпечним і зручним.

Детальніше

Як вибрати кухонну стільницю?

Стільниці використовуються практично в усіх кухонних процесах. Тому їх оцінюють за міцністю, стійкістю до зовнішніх впливів і привабливістю, загалом як і інші меблі для кухні. Найчастіше стільниці виготовляють з:

Детальніше

Як доглядати дерев'яні меблі

Дерево в інтер'єрі створює затишок і особливу атмосферу, тому дерев'яні кухні настільки популярні. Однак, щоб улюблений березовий буфет, букове ліжко або дубовий стіл довго зберігали чудовий зовнішній вигляд і служили багато років, за ними потрібно правильно доглядати.

Детальніше

Які меблі допоможуть створити затишок у вітальні

Уявіть: у вашій вітальні красиві нові меблі, все ідеально поєднується за кольором і фактурою, а виглядає як фотографії з журналу: охайно, стильно, витончено і ... незатишно?

Детальніше

Маленькі кухні не перешкода для затишку в домі

Для створення затишку в приміщенні квадратні метри значення не мають. Так, в маленьких кухнях доведеться зіткнутися зі складнощами організації зберігання і, цілком ймовірно, відійти від стандартних ідей

Детальніше

Безпечні меблі в дитячу кімнату

Усі батьки хочуть для своєї дитини тільки найкращого. Саме тому мами і татусі дуже відповідально підходять до вибору меблів у дитячу кімнату. Важливо враховувати не тільки її функціональність, ергономічність, естетичність, а й безпечність.

Детальніше

Гармонійні кольорові поєднання меблів

Кольори впливають на нас, хочемо ми того чи ні. Колористика в інтер'єрі так само важлива, як освітлення та ергономіка. Сучасні дизайнери приділяють значну увагу загальній кольоровій гаммі приміщень і поєднанню відтінків, щоб досягати бажаного ефекту.

Детальніше

Сучасний погляд на інтер’єр кухні

Останнім часом у дизайні інтер’єрів панують стилі мінімалізм, лофт, хай-тек, індустріалізм. Для них характерні раціональні рішення і холодні кольори. На противагу ним набувають популярності кантрі та еко-стиль, скандинавські та середземноморські елементи в оформленні просторів. Недивно, що головною тенденцією для кухонь у 2018 році стала...

Детальніше