+38 050 156 55 80
+38 098 648 33 53
Викликати замірника

Безпечні меблі в дитячу кімнату

Усі батьки хочуть для своєї дитини тільки найкращого. Саме тому мами і татусі дуже відповідально підходять до вибору меблів у дитячу кімнату. Важливо враховувати не тільки її функціональність, ергономічність, естетичність, а й безпечність. І справа не лише в тому, щоб деталі стільця або шафки були надійно скріплені між собою, а прути ліжечка мали оптимальну ширину. Матеріал виготовлення – ось базовий параметр, який варто вивчити насамперед.

Не секрет, що полімери можуть виділяти токсичні речовини, дерево – залишати скалки, а ДСП розшаровуватися. На що потрібно звертати увагу при покупці меблів для дитячої, ми розповімо в цій статті.

Види матеріалів для меблів в дитячу

Сучасні меблеві фабрики виготовляють меблі для дитячих з такої сировини:

  • Дерево. Натуральні матеріали завжди в ціні. Дерев'яні меблі красиві й надійні, практичні та функціональні. Столи, стільці, ліжечка та шафи роблять з дубу, бука, вільхи, клена, берези. Вони не виділяють у повітря шкідливих речовин. У разі правильної обробки поверхня дерев'яних меблів гладка і рівна, приємна на дотик. Вона не потребує спеціального складного догляду.
  • ДСП і МДФ. Деревостружкові плити (ДСП) – це композитний матеріал, головною перевагою якого є невисока вартість. Стружка склеюється за допомогою різних хімічних сумішей, які можуть бути потенційно небезпечними, тому для дитячих меблів використовуються лише плити класу Е1. Плити МДФ безпечніші, але коштують значно дорожче.
  • Пластик. Найчастіше з нього роблять меблі для найменших дітей. Основні його переваги – легкість, практичність, вологостійкість. Пластикові меблі легко мити, можна навіть дезінфікувати. Завдяки невеликій вазі малюк може сам пересувати стіл або стілець. Окремий плюс – яскраве забарвлення і можливість нанесення різних зображень на поверхню.

Заощаджувати на дитячих меблях не можна. Низька ціна на гарнітур може означати використання неякісних матеріалів та фурнітури. Відповідальні виробники гарантують екологічну безпеку сировини і дотримання стандартів при створенні навіть найпростіших виробів.