+38 050 156 55 80
+38 098 648 33 53
Викликати замірника

Як вибрати дитяче ліжечко: 7 порад від мебляра

У перші дні життя новонароджений буде щодня проводити в ліжечку до 18 годин, тому воно повинне бути безпечним і зручним. Спочатку малюк буде тільки спати. У міру дорослішання він почне перевертатися, повзати, потім - вставати, тримаючись за поручні або прути ліжечка, спробує вибратися з нього. Все це батькам і меблярам потрібно передбачити заздалегідь.

Отже, ідеальне дитяче ліжечко:

  1. Виготовлене з високоякісних, екологічно чистих матеріалів, вміст шкідливих для людського організму речовин прагне до нуля.

  2. Стійке. Воно не хитається, не розгойдується, не розбирається довільно, з нього нічого не випадає.

  3. Має гладкі поверхні. Недалеко час, коли малюк вирішить облизати ліжечко, спробувати його на зуб або просто візьметься ручками за прути. Тому всі поверхні ліжечка повинні бути добре відшліфовані.

  4. Правильної глибини. Найкраще, щоб дно в ліжечку можна було піднімати і опускати. Спочатку його можна поставити вище, щоб було зручно класти і діставати крихітку. Потім, коли малюк почне робити спроби встати, тримаючись за борти, дно потрібно опустити максимально низько.

  5. Зібране так, щоб кріплення виявилися недоступними для малюка.

  6. Має знімний бортик або прути. Коли малюк почне вибиратися з ліжечка, один бортик або частину прутів можна буде зняти. Якщо дитина невисока, вона зможе спати в такому ліжечку мало не до 3 років.

ПК «Maximum» виготовляє «правильні» і ергономічні дитячі ліжечка в Чернівцях вже більше 10 років. Якщо ви вже є нашим постійним клієнтом, ми запропонуємо знижку 10-20% від кінцевої вартості замовлення. Телефонуйте!