+38 050 156 55 80
+38 098 648 33 53
Викликати замірника

Бетонні сходи від компанії Maximum


Найкращі і міцні сходи це ті, які мають у своїй несучій основі - залізобетон. Вони володіють великими перевагами перед металевими і дерев'яними сходами. Бетонні сходи не скриплять, не горять, вони міцні та довговічні. Бетон не руйнується від вологи, а сталева арматура закладена в ньому, буде надійно захищати від атмосферних впливів.

Бетонні сходи за типами прийнято поділяти на:

– типові, які застосовуються в цивільному та промисловому будівництві;
– та індивідуальні.
Бетонні сходи можуть встановлюватися як зовні, так і всередині приміщень.

Фізичні властивості бетону та арматури дозволяють створити сходи будь-якої конфігурації.

Бетонні монолітні сходи це самонесучий елемент, вони здатні посилювати конструкцію будівлі, що робить їх лідерами на ринку сучасних будівельних конструкцій по міцності і надійності.

Монолітні сходи з бетону, які ми проектуємо, унікальні. Наші фахівці використовують 3D моделювання та візуалізацію, професійний багаторічний досвід. Це робить наші бетонні сходи сучасними і практичними, а різноманітність форм і матеріалів для їх обробки зробить Ваш інтер'єр неповторним і оригінальним.

Монолітні бетонні сходи підходять для заміських будинків і котеджів. Сходи з бетону виготовляється на етапі будівництва будинку - встановлюється на етапі будівельних робіт, на відміну від дерев'яних, які встановлюють після завершення оздоблювальних робіт.

Для забезпечення комфорту при ходьбі, важливо правильно розрахувати висоту підйому ступенів, враховуючи товщину підлоги та покриття, що нарощуються після встановлення сходів.

Зверніться до професіоналів - компанії Maximum

Ми виконаємо всі необхідні розрахунки, проконсультуємо і виготовимо надійні бетонні сходи!

+38 050 156 55 80 (МТС)
+38 098 648 33 53 (Київстар) 
+38 03722 3 26 12


В цій категорії немає товарів.