+38 050 156 55 80
+38 098 648 33 53
Викликати замірника

Металеві сходи від компанії Maximum


Дуже популярним варіантом для сходів є металеві сходи. За такими сходами легко доглядати в будь-яку пору, уникаючи проблем з ремонтом.

Не менш популярним матеріалом вважають нержавіючу сталь. Такі моделі відрізняються легкістю конструкції і володіють високим ступенем стійкості. Зазвичай їх встановлюють біля басейнів, в торгових точках, на промислових об'єктах, а також на дачах і котеджах.

У металевих сходів багато переваг:

– сходи з металу відрізняються підвищеною надійністю;
– виготовлення займає мінімум часу і встановлюються вони в лічені дні;
– приваблива вартість металевих сходів.
Дуже красивим і завжди модним елементом декору у вашому будинку стануть ковані сходи. Вона виготовляється зварним способом з плоского металу та кованих елементів. Для виготовлення кованих елементів сходів потрібно трохи більше часу. Чим більше кування - тим багатшим буде виглядати Ваш інтер'єр, однак подальший монтаж є досить складним.

Сходи зі сходинками зі стіни - модне віяння останнім часом, це новий стиль у виготовленні металевих сходів. Стиль сходів залежить від того, який поручень буде встановлюватися на ці сходи. Їх можна покрити деревом або склом.

Замовляючи виготовлення сходів в нашій компанії, ви вибираєте надійність, безпечність та якість.

Високопрофесійні фахівці виконають весь цикл робіт, що включає в себе проектування сходів, виготовлення, доставку та встановлення.

Зверніться в компанію Maximum - ми виконаємо всі необхідні розрахунки, проконсультуємо і виготовимо надійні металеві сходи!

+38 050 156 55 80 (МТС) 
+38 098 648 33 53 (Київстар) 
+38 03722 3 26 12


В цій категорії немає товарів.