+38 050 156 55 80
+38 098 648 33 53
Викликати замірника

Сходи на больцах

Компанія Maximum надає Вам чудову можливість здивувати всіх своїх гостей, а також створити яскравий акцент в інтер'єрі Вашого будинку. Сходи на больцах стануть оригінальною та дуже комфортною знахідкою. Стильні, легкі, повітряні і функціональні сходи будуть головною прикрасою Вашого будинку.


Сходові конструкції на больцах - легкі, невагомі і, неначе, ширяють у повітрі. Особливість сходів на больцах полягає в тому, що їм не характерні масивні поручні, а також великі несучі конструкції, так як щаблі кріпляться до стіни за допомогою болтів. Інтер'єр виглядає більш «повітряно», об'ємно та більш вільно. Їх легко розмістити в приміщенні, завдяки відсутності несучого елементу, тоді, коли інші види сходів вимагають багато вільного простору і певним чином виміряного кута установки. Саме сходи на больцах прийнято використовувати в інтер'єрах стилю мінімалізм або хай-тек. Такі сходи можуть в один і той самий час залучати до себе підвищену увагу гостей або навпаки бути нейтральним елементом інтер'єру.


Завдяки сходам на больцах, Ви маєте унікальну можливість надати родзинку Вашому інтер'єру і привернути увагу гостей. Сходи, що ніби левітують - це чудове видовище. Якщо Ви вирішили оновити Ваш інтер'єр, потрібно зробити перепланування або просто позбавиться від старих сходів з дерева, то оригінальні больцеві сходи - це саме те, що Ви шукали.


Такі сходи істотно заощаджує простір, оскільки додаткові поручні і балясини їм не потрібні. Пам'ятайте, що це вигідне рішення, адже завдяки їх використанню Вам не потрібно вкладати гроші в сходовий каркас, вибілювання, перила і так далі.


Сходи на больцах - це не тільки функціональний елемент, але і чудове дизайнерська прикраса будинку. З їх допомогою Ви можете підкреслити стилістику приміщення, розділити його на окремі функціональні зони. Використовуючи спеціальні форми і конструкторські особливості сходів, Ви зробите свій будинок ексклюзивним. Сходи на больцах створить приголомшливий візуальний ефект і розкриють архітектурні особливості будинку.


Використовуючи різні матеріали, сходи на больцах можуть набувати кардинально іншого вигляду, і, відповідно, створювати різні враження.


Для виготовлення сходів ми використовуємо дерево, метал та інші матеріали. Пам'ятайте, що в залежності від обраного матеріалу, експлуатаційні характеристики можуть змінюватися. Приміром, сходи з дерева будуть набагато більш затишні і приємні для пересування людини, адже дерево зберігає тепло всередині себе. Сходи з метала дуже міцні, але холодні і, можливо, слизькі. Перш ніж замовити сходи на больцах, необхідно визначити які завдання вони мають виконувати і який ефект, не тільки естетичний, Ви хочете від них отримати. Якщо Вам складно оцінити всі фактори, які будуть впливати на комфортне користування сходами, то ми із задоволенням допоможемо вам вибрати найкращий варіант!


Компанія Maximum - виготовлення сходів на больцах в Чернівцях

+38 050 156 55 80 (МТС) 
+38 098 648 33 53 (Київстар) 
+38 03722 3 26 12


В цій категорії немає товарів.