+38 050 156 55 80
+38 098 648 33 53
Викликати замірника

Сходи на косоурах

Сходи на косоурах візуально найлегші, «повітряна» сходи. Красиво виглядають навіть у найтісніших умовах, тому що при розвороті сходів на 180о, косоур посередині маршу зберігає свою плавну, криволінійну форму.

Косоур - несучий елемент сходів, що приймає основне навантаження, тобто балка, яка розташована під нахилом, до якої і кріплять щаблі. Він відповідає за міцність і надійність всієї конструкції. Тому для косоурів обов'язково вибираються самі рівні та сухі дошки без сучків і гнилі максимальної довжини. Така конструкція дуже надійна, по ній абсолютно не страшно підніматися і спускатися.

Якщо у Вашому будинку є просторий хол - ідеальним варіантом стануть сходи на косоурах. Завдяки елегантним класичним формам, красі деревини і сучасному дизайну, всі гості звернуть увагу на Ваш ексклюзивний ансамбль.

Компанія Maximum розробить для Вас авторський дизайн сходів, допоможе вибрати кращу породу деревини для виготовлення конструкції. Різноманітність форм, використання оригінальних декоративних елементів, широкі можливості установки (сходи можуть бути встановлені, як біля стіни, так і посередині приміщення) - все це для того щоб повністю задовольнити Ваші бажання.

Повідомте нам про свої побажання, а ми врахуємо всі деталі, включаючи стиль приміщення, розміщення зон в будинку та освітлення. Ми прагнемо не просто виготовити сходи, а створити комфорт і затишок у Вашому домі.

Компанія Maximum - звертайтеся до професіоналів!

+38 050 156 55 80 (МТС) 
+38 098 648 33 53 (Київстар) 
+38 03722 3 26 12


В цій категорії немає товарів.