+38 050 156 55 80
+38 098 648 33 53
Викликати замірника

Офісні меблі та бібліотеки Модерн


..
0,00 грн.
..
0,00 грн.
..
0,00 грн.
..
0,00 грн.
..
0,00 грн.
..
0,00 грн.
..
0,00 грн.
..
0,00 грн.
..
0,00 грн.
Показано 1 по 9 з 23 (Всього сторінок 3)

Якщо Ви хочете, щоб ваш робочий кабінет відрізнявся незрівнянним стилем і лаконічністю форм, зверніть увагу на колекції офісних меблів. У Чернівцях меблі такого рівня представлена ​​в широкому асортименті в нашій компанії. Чому ми робимо акцент на напрямках модерн і класика?

Стилю модерн притаманні витончені, але строгі архітектурні елементи, багатошаровість і асиметричні акценти. Навіть якщо в обстановці присутні гнуті форми, в'язь, малюнки на стінах, рослинні візерунки, в цілому завжди помітно відчуття суворої геометрії і розкішної солідності.

Модерн народився на базі класичних типів дизайну, новизну і свіжість в обстановку внесли рослинні орнаменти, зображення тварин, нові форми (фігурна геометрія, куполи, химерні люстри, витіюваті дивани). Модерн виглядає завжди дорого. Якщо Ви оціните фото меблів для бібліотек в Чернівцях, ви помітите відчутну різницю між тим, що бачили раніше і розкішним модерном.

Якщо класика благоволить до дерев'яних деталей і стандартним меблевим гарнітурам, то модерн виразно відрізняють незвичайні столові групи, навісні шафи, яскраве забарвлення і в цілому динамічний образ простору.

По суті, через змішування строгих ліній класичного дизайну і сучасної феєрії фарб модерн неможливо сплутати з іншим стилем. І він завжди виглядає дуже багато і часто навіть помпезно.

Компанія «Maximum» пропонує послуги з проектування інтер'єрів і створення персональних комплектів меблів для вашого офісу чи бібліотеки у Чернівцях. Крім розробки дизайну та виробництва меблевих гарнітурів ми надаємо послугу художнього розпису стін.

Виробництво офісних меблів на замовлення в Чернівцях дозволить Вам самим обрати цікаву для вас концепцію оформлення інтер'єру. Наші монтажники і дизайнери завжди готові прийти на допомогу і втілити в реальність найсміливіші задумки. В результаті Ви отримаєте чудово обставлені бібліотеки, багаті масою нестандартних і привабливих деталей. Ваші офісні меблі у Чернівцях буде залучати незмінно захоплену увагу відвідувачів і працівників підприємства.

У подібній обстановці не просто приємно знаходитися. Вона облагороджує і дає сили жити, радіти і творити. Ми прагнемо створювати краще! У нас немає шаблонних ідей, так само як немає банальних проектів. Кожен з інтер'єрів - підсумок копіткої роботи нашої дружньої команди над проектом офісних меблів, бібліотек, дверей і аксесуарів.