+38 050 156 55 80
+38 098 648 33 53
Викликати замірника

Столи та стільці Модерн


Каркас бук, стільниця МДФ під плівкою ПВХ. Розмір 1150(1550)*750Ціна:  венг..
0,00 грн.
0,00 грн.
Розбірна конструкція без видимих ззовні болтів.Ціна:  венге,горіх, горіх лі..
0,00 грн.
Каркас бук, стільниця МДФ під плівкою ПВХ.2 скляні вставки. Розмір 1150(1550)*75..
0,00 грн.
Розбірна конструкція без видимих ззовні болтів.Ціна:  венге,горіх, горіх лі..
0,00 грн.
Розбірна конструкція без видимих ззовні болтів.Ціна:  венге,горіх, горіх лі..
0,00 грн.
Каркас бук, стільниця МДФ під натуральним шпоном. Розміри 1200(1600)*750Ціна: &n..
0,00 грн.
Каркас бук, стільниця МДФ під натуральним шпоном. Розміри 1200*750Ціна:  ве..
0,00 грн.
Розбірна конструкція без видимих ззовні болтів.Ціна:  венге,горіх, горіх лі..
0,00 грн.
Показано 1 по 9 з 18 (Всього сторінок 2)

Давно відомо, що шанс справити перше враження дається один раз. І якщо людину презентує її зовнішність, то будинок, квартиру або офіс - меблі і обстановка. Побіжний погляд на простір відразу дає уявлення про те, які кошти вкладені в інтер'єр, наскільки витончений смак власника приміщення.
Особливо важливо в цьому сенсі грамотно оформити простір приймалень, кабінетів для гостей, офісів для керівного складу. Тут важливу роль відіграє кожна дрібниця. А якщо бути більш точними, то саме дрібниці завершують картину і відображають реальний стан речей.

Стільці модерн дозволять вам оформити будь-який простір максимально презентабельно. Сам вигляд меблів говорить про якість виконання і вартість використаних матеріалів. При цьому меблі цілком бюджетні та адекватні за вартістю - стільці модерн в Чернівцях зможуть дозволити собі багато охочих.

У чому принципова відмінність стільців і столів модерн в Чернівцях. Каркас виробів створений з натурального і міцного бука. Відомий малюнок рельєфу зрізу, зносостійкість роблять меблі практично вічними. Додаткові гнуті елементи і каркас стільниць створюється з якісного шпонованого МДФ.

Столи та стільці модерн в Чернівцях виглядають досить сучасно. Ніяких зайвих деталей і строгість форм дозволяють використовувати меблі, як у класичному інтер'єрі, так і для оформлення кімнат у стилі модерн. Стільці представлені анатомічно зручними стійкими моделями. Міцні ніжки виробів дозволяють утримувати велику вагу людини. Стільці не розхитуються, не скриплять завдяки продуманому механізму зчеплення деталей підстави.

Вдало підібрані варіанти шкірозамінника або щільної оббивної тканини роблять стільці яскравими зразками елегантних меблів. Моделі стільців прикрашені елементами тканини, що використовувалась для оббивки, внаслідок цього стають схожими на крісло керівника високого рангу. Само собою зрозуміло, що такі меблі стануть ідеальною прикрасою солідного передпокою або приймальні важливого чиновника.

Те ж саме можна сказати і про столи. Крім зовнішньої естетики столи модерн в Чернівцях дуже функціональні. Вони розкладаються, що дає можливість використовувати їх в різних якостях і тим самим економити на придбанні різних предметів меблів.

Відмінна риса меблів компанії "Maximum» - екоматеріали, з яких вони створюються.