+38 050 156 55 80
+38 098 648 33 53
м.Чернівці, вул. Севастопольська, 3
Викликати замірника

Вітражі в Чернівцях


0,00 грн.
0,00 грн.
0,00 грн.
0,00 грн.
0,00 грн.
0,00 грн.
0,00 грн.
Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)

З'явившись вперше в VI-VII ст. нашої ери, з метою відтворення емоційної атмосфери в католицьких церквах, вітражі швидко набули широкої популярності. Їх витончена краса і божественна велич не могли залишити нікого байдужим. У ті часи повні пишноти вітражі готичних соборів вражали цілі покоління, виблискуючи в променях сонця і тим самим підносячи людський розум до небес. Сьогодні неповторним картинам зі шкла під силу додати різноманітності і пишності навіть самому звичайному дизайну приміщення. А кухні з дерева добре поєднуються зі світлом, що дає тільки різнокольорове скло. Вітражі ідеально підходять під будь-який стиль, чи то мінімалізм або хай-тек.

Ми виготовляємо вітражі на замовлення індивідуально в кожному випадку.

Ціни на виготовлення вітражів - від 500 грн за м. кв.

У нас розумні ціни на вітражі в Чернівцях

Виробництво вітражів - це творчий процес, до якого причетні найбільш досвідчені майстри. Сучасні технології дозволяють використовувати для виробництва вітражів не тільки шкло, але й інші матеріали, які пропускають світло. Це по справжньому величні хвилини, коли візерунки та орнаменти, виконані на склі, виблискують під заломленими сонячними променями. Саме тоді вітражі грають яскравими, насиченими фарбами, роблячи вашу кімнату гармонійною, святковою і романтичною.

Якщо раніше вітражі використовувалися тільки в церквах, то на сьогоднішній день їх активно застосовують в оформленні:

  • ресторанів,
  • торгових точок,
  • квартир і будинків.
Вітражі Чернівці дуже гарно виглядають на вікнах, дверях, різьблених елементах меблів зі шкла, в декоративних нішах і стелях із підсвічуванням. Їх активно використовують для оформлення люстр і бра, ширм, панно, в якості вставок в меблі. У всіх варіантах вітражі послужать гідною прикрасою приміщення, надавши йому атмосферу казки.

Чому варто прикрасити вітражами свій будинок?

Вітражам завжди під силу зробити акцент в інтер'єрі, адже вони несуть у собі масу філософських і практичних аспектів. Ці елементи декору з легкістю пожвавлюють простір усередині будинків і квартир, перетворюючи його до невпізнання. Справжній набірний вітраж - це гарантія неповторної якості та краси. Переломлюючись в нерівностях цього чудо-шкла, сонячні промені кожен раз перетворюють інтер'єр по-новому. Вітражі - це вдалий варіант для тих, хто бажає надати своєму інтер'єру пишності й викликати масу компліментів на свою сторону від гостей.

Фірма «Maximum» готова надати вам широке розмаїття вітражів, які стануть гідною прикрасою будь-якого інтер'єру. Наша продукція прослужить вам довго, радуючи своїм чарівним видом навіть майбутні покоління.

Замовте вітражі в Чернівцях тут!