+38 050 156 55 80
+38 098 648 33 53
Викликати замірника

Гардеробна кімната в Чернівцях


Ціна вказана за 1 м2..
1.850,00 грн.
Ціна вказана за 1 м2..
1.450,00 грн.
Ціна вказана за 1 м2..
1.350,00 грн.
Ціна вказана за 1 м2..
1.600,00 грн.
Ціна вказана за 1 м2..
1.850,00 грн.
Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

Рай для жінки - це гардеробна кімната. Тут все розкладено по поличках, вішачкам, кронштейнам.

Компанія «Maximum» робить все для якісного зберігання Вашого одягу та взуття. Все продумано для забезпечення порядку і комфорту у Вашому домі. Під час монтажу використовується якісна фурнітура та механізми: «Blum», «Hafele», «Linken system», «Grass», «GTV», «Gamet», «FGV».

Використовувані металеві деталі (кронштейни, гачки, петлі, фурнітура) виготовляються з високоякісних сплавів метала, які - не іржавіють, не гнуться, легко чистяться.

Ми виготовляємо гардеробні кімнати на замовлення індивідуально в кожному випадку.

Термін виготовлення гардеробної кімнати - від 5 днів

Ціни на виготовлення вбиральні - від 1200 грн. за м.кв.

Що варто знати про гардеробну перед купівлею?

Напевно ви стикалися з проблемою незручності зберігання особистих речей, які треба розпихати по шафах в різних кімнатах, а після витрачати час на пошуки потрібного одягу. А ще для цього необхідно купувати шафи, у які все це вмістилося би. Але є альтернатива - купити гардеробну кімнату в Чернівцях.

Гардеробна кімната може перебувати в невеликому куточку або коморі, якщо це дозволяє квартира, наприклад, розміром 3,5 м. Тут можна встановити вбудовані шафи-купе з висувними ящиками, сучасні комоди відкритого або закритого типу, стелажі.

У нас вигідні ціни на гардеробні кімнати

Якщо ви хочете, щоб ціна на гардеробну кімнату в Чернівцях була нижчою, систему полиць можна встановити і в ніші. Такого поглиблення в стіні вистачить для того, щоб пригвинтити до стелі та стін високі стійки з численними полицями для зберігання повсякденного чи святкового одягу та взуття.

Найчастіше гардеробні кімнати оформляються у світлих тонах, завдяки чому простір візуально збільшується. Але якщо кімната для вбиральні має значні розміри, можна грати зі стилем і кольоровим оформленням.

Компанія Maximum пропонує функціональні планування гардеробних кімнат у Чернівцях, які дозволяють організувати простір для зберігання речей так, як зручно вам. Всі ваші речі будуть охайно розкладені по полицям в одному місці. А ви зможете позбутися від усіх шаф і комодів в кімнаті і звільнити простір.

Замовте гардеробні кімнати в Чернівцях у нас!