+38 050 156 55 80
+38 098 648 33 53
Викликати замірника

Шафа-купе в Чернівцях на замовлення


Шафа-купе в алюмінієвій системі купе, двері виготовлені з бамбуку в алюмінієвому..
16.200,00 грн.
Ця велика вбудована шафа-купе в  алюмінієвій системі з наповненням з матово..
24.840,00 грн.
Ця вбудована  шафа-купе чудово доповнює сучасний інтер'єр завдяки контрастн..
12.340,00 грн.
Шафа-купе в алюмінієвій 3-дверній  системі, малюнок на дверях - фотодрук за..
0,00 грн.
Ця велика вбудована шафа-купе в чорній алюмінієвій системі з наповненням з матов..
27.270,00 грн.
Ця  шафа-купе в коричневій алюмінієвій системі має наповненя з чергування л..
14.630,00 грн.
Шафа-купе також чудово вписується і в класичний інтер'єр при добре підібраній си..
45.090,00 грн.
Велика кутова шафа-купе в сучасному стилі з наповненням з матового скла та дзерк..
31.860,00 грн.
Невелика шафа-купе в дитячу кімнату в алюмінієвій системі і наповненням із скла ..
13.770,00 грн.
Показано 1 по 9 з 47 (Всього сторінок 6)

Щоб зрозуміти яке в людини життя досить зазирнути в його шафу. Наша компанія виготовляє такі шафи-купе в Чернівцях, в які можна заховати все що завгодно. Різні за стилем, декором, дизайном, «начинці».

Розміри шафи проектуються індивідуально, також як і вміст:

 • механізм підйому «Пантограф»;
 • мікроліфт висувний;
 • полиці для взуття;
 • тримачі для краваток;
 • полки висувні для брюк, білизни;
 • шуфляди для трикотажу.

Ціна на виготовлення шафи-купе

Ціна на шафи купе в Чернівцях залежить від багатьох факторів.

Дизайн дверей може бути різноманітним:

 • вітраж,
 • піскоструменевий малюнок,
 • ручний розпис,
 • друк,
 • декоративні матеріали (бамбук тощо),
 • дзеркала.

Ми виготовляємо шафи-купе на замовлення індивідуально в кожному випадку.

Термін виготовлення шафи-купе - від 5 днів

Ціни на виготовлення шафи-купе в Чернівцях - від 4890 грн. за готову шафу-купе (при розмірах 1,2 м. х 2,3 м., глибина 60 см).

У нас вигідні ціни на шафи-купе в Чернівцях

Все багатство та різноманітність шаф-купе можна побачити на сайті фірми-виробника «MAXIMUM», де надано каталог для відвідувачів. Вітражі, ручні розписи, піскоструменеві малюнки - все це і багато іншого визначає дизайн дверей шаф. За розмірами шафи є, мабуть, самими великими і солідноїта солідними меблями в приміщенні, тому від них багато в чому залежить і стиль всього інтер'єру. При цьому на шафи-купе ціни в Чернівцях (від 4890 грн. за виготовлену шафа-купе при розмірах 1,2 м. Х 2,3 м., глибина 60 см.) є гнучкими і демократичними навіть у кризовий час.

Як правильно обрати шафу?

Обираючи в каталозі свою шафу, слід пам'ятати про те, щоб вона вдало вписалася в інтер'єр. Якщо немає відповідних шаф-купе, але є час, то можна замовити саме ту модель, яка підходить Вашому приміщенню індивідуально і не повторює ніякі інші меблі. Легко замовити шафу-купе навіть тим, хто проживає далеко від Чернівецької області. Для цього достатньо лише володіти інтернетом.

Шафи-купе є найзручнішим засобом організації всього життєвого простору. Ніякі інші меблі не може зрівнятися з цією здатністю:

 • ні по місткості,
 • ні по зручності,
 • ні з естетики.

Шафи-купе з піскоструменевими малюнками Чернівці все частіше можна побачити сьогодні в приміщеннях, що не дивно. І цей напрямок меблів не залишається колишнім, а з кожним днем ​​удосконалюється все більше. Малюнок, як правило, наноситься на скло або дзеркало шафи-купе, що наділяє меблі великою витонченістю. Це робить інтер'єр оригінальним і неповторним, прикрашає приміщення. Вартість в даному випадку залежить також від розміру скла або дзеркала, на якому нанесений малюнок.

Ми пропонуємо шафи-купе з дзеркалами

Шафа-купе з дзеркалом служить щоденною радістю для представниць прекрасної статі, дозволяючи їм милуватися своїм личком, своєю фігурою і ще сильніше цінувати себе. Нерідко дзеркало візуально збільшує простір приміщення, оскільки відображає в ньому предмети, і тоді здається, що шафа-купе займає небагато місця. Найчастіше дзеркало знаходиться на дверцятах. Комбінація дерева та скла завжди вдала.

Особливо популярні кутові шафи-купе. Такі шафи чудово організовують простір приміщення, ними зручно користуватися. Сучасна шафа-купе дає можливість вигравати за рахунок кута більше простору - вона рівномірно заповнює кут.

Шафи від фірми-виробника завжди модного дизайну. Дуже гарні шафа-купе у вітальню Чернівці. Є будь-які доступні кольори: і традиційні, і модернові. Крім того, оригінально виглядають на деяких шафах кольорові принти.

Також без шаф не обходяться спальні кімнати, оскільки через невеликі розміри кімнати доводиться думати про грамотну організацію простору всередині приміщення. Шафа-купе у спальню пропонують від фірми-виробника «MAXIMUM»!

Замовте шафи-купе з дзеркалом у Чернівцях у нас!