+38 050 156 55 80
+38 098 648 33 53
Викликати замірника

Скляні бокові вставки та дверки дозволяють без перешкод проглядати розміщені вс..
6.990,00 грн.
Комплект меблів для магазину одягу - шафи-вітрини (матеріал ДСП), штанги...
26.000,00 грн.
Комплект меблів для магазину одягу - шафи-вітрини (матеріал ДСП), шпоновані, з д..
49.000,00 грн.
Комплект меблів для магазину одягу - полиці скритого монтажу (не видно кріплень)..
23.500,00 грн.
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Торгове обладнання в Чернівцях

Висока конкуренція у сфері торгівельного бізнесу ставить перед власниками торгових точок непрості завдання. По-перше, потрібно зуміти представити якісну продукцію в кращому світлі. По-друге, розробити унікальну концепцію оформлення магазину, щоб викликати у клієнтів найкращі враження і довіру. Будь-яка торгова точка, бутік або гіпермаркет, стане успішною і затребуваною тільки в тому випадку, якщо в ній максимально вигідно представлені товари і раціонально використовується простір приміщення. Ось чому спеціальне торгове обладнання Чернівці виступає обов'язковою умовою для тих власників бізнесу, які розраховують на успіх і гідну віддачу.

Ми виготовляємо торгівельне обладнання на замовлення індивідуально в кожному випадку.

Термін виготовлення - від 5 днів

Ціни на виготовлення - від 950 грн. за вітрину

У нас вигідні ціни на торгове обладнання в Чернівцях

Без перебільшення можна сказати, що купити торгове обладнання - це означає зробити правильний і одночасно ефективний маркетинговий хід, який посприяє збільшенню темпів продажів і допоможе додати інтер'єру вашої торгової точки відтінок респектабельності. З подібним сучасним обладнанням ви завжди зможете розташувати товар таким чином, щоб клієнти змогли без праці і зайвої витрати часу знайти все найнеобхідніше. Торгове обладнання розробляється нашими дизайнерами з метою зробити ваш торгівельний процес більш організованим.

Фірма «Maximum», яка понад 10 років успішно працює у сфері дизайну інтер'єрів і меблів, готова запропонувати вам широкий вибір стильних, презентабельних і міцних торгових стелажів, вітрин, стійок, обладнання для продажу поліграфічних товарів, одягу або іграшок.

Чому варто обрати саме нас?

Завдяки тому, що наші дизайнери підходять до кожного замовлення індивідуально і творчо, їм завжди вдається розробити оригінальну концепцію, що дозволяє гідно оформити ваші торгові точки, надати їм яскравості і відтінок престижу. Це непроста робота, адже потрібно грамотно підібрати кольори і матеріали, які будуть ефективно працювати на вас, однак фірма «Maximum» гідно справляється з будь поставленим завданням. Ось чому ви можете бути впевнені, що віддавши свій проект до рук наших професіоналів, ви отримаєте дійсно якісне торгівельне обладнання, яке не тільки зробить інтер'єр магазину привабливішим, але й підвищить ваш дохід від реалізації товару в рази. Домагатися високих показників роботи просто, якщо ви врахували всі деталі і довірили відповідальну роботу професіоналам з фірми «Maximum».

Замовте виготовлення торгового обладнання в Чернівцях тут!