+38 050 156 55 80
+38 098 648 33 53
м.Чернівці, вул. Севастопольська, 3
Викликати замірника

М'які меблі Класика


Коли ваші гості оцінюють меблі, по їхньому настрою завжди можна зрозуміти, чи дійсно ви правильно вибрали предмети інтер'єру. Зручність і комфорт - головні критерії, які господарі можуть і не помічати, але нові люди оцінять завжди.

Хочете, щоб ви могли з гордістю демонструвати м'які меблі? У Чернівцях до ваших послуг компанія «Maximum», яка дає вам можливість вибирати ексклюзивні варіанти оформлення кімнати.

М'які меблі не завжди є обличчям інтер'єру, але завжди - важливою його частиною. Вона повинна бути красива. Зрозуміло! Вона повинна бути зручна. Безсумнівно! Але найголовніше, про що часом не замислюються покупці, класичні м'які меблі повинні бути практичними та довговічними. А цього можливо досягти лише за умови, що при виготовленні меблів будуть використовуватися якісні конструктивні елементи і матеріали. У першу чергу мова йде про розкладні механізми.

Наша компанія використовує при виготовленні меблів зарубіжні розкладні механізми чудової якості, які виправдали очікування споживачів і створені за закордонним стандартам якості. На базі таких механізмів будь-які м'які меблі класика будуть міцними та якісними.

Для того, щоб меблями було зручно користуватися, при створенні моделей диванів, крісел, стільців з м'якою оббивкою, ліжок необхідно враховувати анатомічні особливості тіла людини, висоту спинок, м'якість матеріалу прокладки, екологічну чистоту використовуваного наповнювача і багато іншого.

Без зазначених вище характеристик класичні м'які меблі втрачають свій первісний зміст, якому вона служить - комфортність.

Завершальний акцент - ергономіка і геометрія меблів. Сьогодні м'які меблі класика є частиною загальної інтер'єрної композиції. Часто використовувані трансформери та розкладні дивани вже давно завоювали любов європейських споживачів. М'які меблі у Чернівцях може являти собою гарнітурного столик, обрамлений кріслами, розкладний диван, який легким рухом руки перетворюється на спальне місце або обідню групу.

Варіантів може бути маса. Також у наших покупців завжди є можливість експериментувати з видами оббивки меблів. Ми пропонуємо багатий асортимент якісної оббивки з міцних і функціональних полотен.

Обираючи класичні меблі у Чернівцях у компанії "Maximum», ви можете розраховувати на чудову якість і ексклюзивні ідеї.


В цій категорії немає товарів.