+38 050 156 55 80
+38 098 648 33 53
м.Чернівці, вул. Севастопольська, 3
Викликати замірника

Кухні на замовлення в Чернівцях


Уточнити пошук

Ми виготовляємо кухні на замовлення індивідуально у кожному випадку.

Термін виготовлення кухні - від 10 днів

Ціни на виготовлення кухні - від 4050 грн. /м.пог.

Вже більше 10 років фірма «MAXIMUM» пропонує найкращі меблі для кухні, до того ж не тільки класичні, а й найсучасніші - модерн. У будь-якому випадку меблі створюють не просто затишне приміщення, а маленьке королівство, в якому кожна представниця прекрасної статі відчуває себе, щонайменше, аристократкою. Кухні Чернівці пропонують не тільки в магазинах і салонах, які покупцеві потрібно обходити, втрачаючи час, але й в інтернеті, де на сайті можна спокійно вивчити весь асортимент, фотографії меблів і опису. Останній спосіб більш простий і зручний - не набридає реклама, немає нав'язливих консультантів, покупець сам обирає те, що йому подобається і до душі.

У нас доступна ціна на кухонні меблі

Ціна на кухні в Чернівцях - від 4050 грн. / м.пог. залишається прийнятною навіть у кризовий час, коли не кожен може дозволити собі шикарні покупки. Каталог на сайті «MAXIMUM» доводить, що меблі можуть бути одночасно красивими, якісними та доступними. У нашому асортименті для вас є такі кухонні меблі:

  1. Кухні Класика
  2. Кухні Модерн
Кухні в черновцахпример нашей кухонной мебели
 

Фотографії допомагають визначитися з дизайном кухні остаточно, що допомагає у творчих пошуках. Той кухонний дизайн, який подобається, дійсно нерідко надихає створювати свої концепції. Господині і господарі виглядають більш щасливими, а творча жилка допомагає проводити облаштування приміщення не тільки грамотно, але й цікаво.

Кухні з дерева та мдф недорого в Чернівцях

Можна не остерігатися того, що по фотографіям нічого не можна буде зрозуміти. Меблі знімали професійні фотографи, і всі вони розуміють важливість кухні для кожного будинку. Таким чином, фотографії на сайті надають найповнішу інформацію, за якою можна об'єктивно судити про меблі. Враховується кожен нюанс і привабливість всіх шафок, тумбочок і т. д. Особливо приваблива кухні під замовлення Чернівцях зроблена індивідуально і з урахуванням всіх вимог замовника. Тоді меблі особливо виразні в приміщенні.

деревянная кухнякухонная мебель модерн
 

Як з практичної, так і з естетичної точки зору кухня фірми-виробника «MAXIMUM» відмінно служить в будь-якому приміщенні, допомагаючи господині у всьому. Особливо зручні кухні з дерева та мдф. Дерев'яні меблі - найстаріші в світі і використовувалися вже в глибоку давнину. Час показав, що дерево - кращий матеріал, який тільки може бути, і меблі з нього вельми надійні, а ціни на такі меблі недорогі. До речі, якщо замовити вітраж - то можна буде додати особливий стиль зовсім звичайним приміщенням.

Зрозуміло, фотографії на сайті не передають всіх особливостей кухні, всю комфортність і надійність, адже для цього до меблів необхідно доторкнутися, проте навіть по фотографіям видно, що кухні з МДФ Чернівці - одні з найкращих!

Замовте кухні з мдф або дерева - в компанії MAXIMUM!