+38 050 156 55 80
+38 098 648 33 53
м.Чернівці, вул. Севастопольська, 3
Викликати замірника

Вітальні та їдальні в Чернівцях


Уточнити пошук

Ми виготовляємо вітальні та столові на замовлення індивідуально в кожному випадку.

Термін виготовлення вітальні або їдальні - від 5 днів

Такі кімнати, як колись обов'язкові просторі вітальні, їдальні та особисті кабінети поступово стали «історією». Однак в мінливий сучасний побут поступово починають повертатися атрибути комфорту. Правда, в умовах планування і метражу більшості квартир минулих років навіть після відмінного ремонту буває складно виділити простір, щоб використовувати його по одному з перерахованих вище призначень. Тим не менш, сучасні функціональні вітальні в Чернівцях дозволяють раціонально і корисно використовувати навіть невеликі кімнати в міських квартирах.

Традиційно у вітальні повинні бути розкладний диван або гарнітур з дивана і крісел, кавовий столик, тумба для телевізора, комод для особистих речей і книжкову шафу. Наявність всіх цих меблевих елементів залежить від ваших побажань і можливостей вашої вітальні. Якщо це гостіная- їдальня, вона повинна бути розділена на дві зони. У разі якщо вітальня включає в себе і кабінет, краще відокремити дві зони книжковими шафами.

Компанія «Maximum» предлагаеткупіть вітальні в Чернівцях для будь-якого бюджету, при цьому забезпечуючи високу якість будь-якого комплекту. У нас ви зможете вибрати стиль, дизайн і модифікацію меблів. Це може бути невеликий гарнітур для компактної кімнати або розкішна і дорога меблі, виготовлені за індивідуальним проектом. Також в нашому каталозі представлені столові в Чернівцях, виконані в різних стилях.

Для того щоб обставити або виділити у вітальні обідню зону, можна використовувати такі предмети меблів: розкішний стіл з різьбленням або химерних форм, стільці в тон столу, буфет, сервант, стелаж, модульна стінка і бар. Навіть у невеликій їдальні можна вмістити максимум, якщо використовувати, наприклад, меблі-трансформер або модульну. Наша компанія пропонує купити столові в Чернівцях, виготовлені спеціально для вашого будинку і вашого комфорту.