+38 050 156 55 80
+38 098 648 33 53
Викликати замірника

Меблі для ванної в Чернівцях

Що являє собою сучасна ванна кімната? Вона фактично не відрізняється по стилю і дизайну від інтер'єру всього будинку. Розвинені технології дозволяють створювати практичні та зручні меблі для ванної. У Чернівцях вже багато жителів замовили в нашій компанії дизайн-проекти інтер'єру ванної і нітрохи не пошкодували про це.

Ванна кімната призначена не тільки для гігієнічних процедур. Насамперед це домашній СПА-салон, приміщення для повної релаксації, відпочинку душі і тіла. І саме з цієї причини важливо постійно відстежувати тренди, новинки у сфері сантехніки та приладів. Щорічно промислові підприємства створюють новітні унікальні механізми, які полегшують побутові умови. Удосконалюються і самі матеріали. Якщо озирнутися назад, то ванна кімната, створена 10 років тому, безнадійно застаріла в порівнянні з сучасними технологіями.

Ми виготовляємо меблі для ванної на замовлення індивідуально в кожному випадку.

Термін виготовлення - від 5 днів

Ціни на виготовлення меблів до ванної - від 1800 грн. / комплект

У нас розумні ціни на меблі для ванної в Чернівцях

Клієнтам нашої компанії не варто побоюватися морального зносу сантехніки і меблів для ванної кімнати. Ми орієнтуємося на самі новітні тренди, які будуть актуальними протягом тривалого часу. Матеріали, з яких буде створено меблі для ванної, також будуть повністю відповідати запитам сучасного житла.

Важливо визначитися зі стилем інтер'єру ванної кімнати. Як правило, найпростіше орієнтуватися на класику або модерн. Саме тому ми віддали перевагу цим напрямкам при виготовленні меблів. Прості і лаконічні форми дозволяють формувати геометрію простору так, щоб ванною кімнатою було зручно користуватися, сама меблі були місткими і водночас компактними.

Наші переваги

Оскільки модерн більш сучасний стиль, ванна кімната комплектується ультрамодними гаджетами. Вони чудово вписуються в дизайн і тільки підсилюють атмосферу розкоші.

Що б не говорили цінителі простого ремонту, який вже застаріває як напрям, стиль модерн не надто дорого обходиться замовникам. Насправді меблі для ванної в Чернівцях цілком укладаються в рамки адекватного бюджету. Наші фахівці намагаються пропонувати різні варіанти. Ціна готових виробів залежить від погонажу, форм меблів, фурнітури, механізмів і багато чого іншого. Ви завжди зможете гнучко управляти бюджетом, обираючи із запропонованих варіантів найбільш комфортний.

Стиль модерн для ванної - це ще й дуже практично, оскільки меблі з глянцевими поверхнями, дзеркалами у ванній більш зручні в експлуатації.

Замовте меблі для ванної в Чернівцях тут!


В цій категорії немає товарів.