+38 050 156 55 80
+38 098 648 33 53
м.Чернівці, вул. Севастопольська, 3
Викликати замірника

Як створити унікальну спальню

Спальня – це місце відпочинку і релаксу, спокою і гармонії. Тут закінчується і починається кожен ваш день. Саме тому вкрай важливо, щоб спальня була тим місцем, куди хочеться постійно повертатися. Дизайнери наввипередки пропонують нові концептуальні рішення, але всі вони зроблені за шаблоном і далеко не завжди відбивають ваше бачення інтер'єру.

           

Як зробити свою спальню унікальною? Це питання хвилює багатьох. Але не варто гарячково гортати каталоги або переглядати тематичні Інстаграм-акаунти. У цій статті ми спробуємо вивести кілька принципів, які підійдуть кожному і допоможуть знайти свій індивідуальний стиль.

Кілька порад щодо перетворення інтер'єру спальні

  • Дослухайтеся до себе. Ніхто не зрозуміє вас краще, ніж ви самі, тому чесно дайте собі відповідь на питання про те, якою ви бачите оновлену спальню. Може, мрієте про малахітові стіни? Або хочете величезне дерев'яне ліжко з балдахіном чи замінити всі меблі в спальній?
  • Орієнтуйтеся на свої смаки. Не йдіть на поводу у моди! Якщо вам подобається середземноморський стиль, який вже не на піку популярності, використовуйте його сміливіше. Матова штукатурка, рослинні орнаменти, килими та елегантно зістарена деревина – непогано, чи не так?
  • Експериментуйте. Сьогодні немає жодних суворих законів і правил. Можна змішувати стилі й напрямки, поєднувати непоєднуване та об'єднувати абсолютно протилежне. Кожен може відчути себе в ролі художника-оформлювача і створити дійсно унікальний інтер'єр.
  • Почніть нарешті. Не відкладайте свої ідеї у довгий ящик. Чим довше ви тягнете, тим складніше буде розпочати реалізацію задуманого. Закупіть матеріали й покладіть їх на видному місці. Вони нагадуватимуть вам, що унікальна спальня чекає на свою появу.

           

Головний елемент спальні – ліжко. Якщо воно давно вас не влаштовує, міняйте його без вагань. Просторе комфортне місце для сну – це запорука бадьорості та гарного настрою. Спробуйте змінити освітлення. Іноді кілька нових бра або різнобарвна LED-лампа може кардинально змінити приміщення.

Незвичайне люстерко або комплект постільної білизни – дрібниця, яка не відразу впадає в око, але створює відчуття новизни.

Висновок один: не бійтеся реалізовувати найсміливіші ідеї. Все обов’язково вийде!