+38 050 156 55 80
+38 098 648 33 53
Викликати замірника

Як вибрати кухонну стільницю?

Стільниці використовуються практично в усіх кухонних процесах. Тому їх оцінюють за міцністю, стійкістю до зовнішніх впливів і привабливістю, загалом як і інші меблі для кухні. Найчастіше стільниці виготовляють з:

  • ДСП. Між 2 листами ДСП (стандартна товщина 10 мм) укладається гофрований картон або поліуретан. Потім виріб проклеюється і покривається ламінатом. Такі стільниці недорогі, міцні, витримують значні навантаження, проте відносно швидко стираються і бояться води. Зовнішній шар може бути зіпсований гарячою каструлею або пательнею.

  • МДФ. Структура такої стільниці така ж, як у випадку використання ДСП, але вона міцніша, а її поверхня менш пориста. Тому стільниці з МДФ не бояться води. Їх міцність і стиранність такі ж, як у виробів із ДСП.

  • Пластик. Найбюджетніший варіант. При виробництві матеріалу для стільниці шар ДСП покривається пластиковим крафт-папером. У результаті виходить досить міцний матеріал з будь-яким малюнком. Однак виготовлені з нього стільниці бояться високої вологості, порізів і гарячих предметів.

  • Скло. Стільниці з ударостійкого броньованого скла здатні витримати навіть приготування відбивних. Вони не бояться ударів, вологості, гарячих предметів і стирання. При виготовленні такої стільниці між 2 шарами скла поміщається плівка з фотодруком, що забезпечує красивий 3D-ефект.

  • Камінь. Стільниці з мармуру, граніту, кварцу або акрилу важкі і практично вічні. Особливості їх експлуатації залежать від типу каменю. Наприклад, вироби з мармуру та граніту від сильного удару можуть тріснути. Зате подряпини на акриловому камені (штучний матеріал) легко можна заполірувати.

Завжди допоможемо з вибором найякісніших меблів від виробника. Телефонуйте!

Maximum з радістю допоможе вам з вибором стільниці на кухню!