+38 050 156 55 80
+38 098 648 33 53
Викликати замірника

Які меблі допоможуть створити затишок у вітальні

Уявіть: у вашій вітальні красиві нові меблі, все ідеально поєднується за кольором і фактурою, а виглядає як фотографії з журналу: охайно, стильно, витончено і ... незатишно?

Таке нерідко трапляється: глянцеві інтер'єри створені для милування, але не для життя. Тому зверніть увагу на меблі, які допоможуть створити не тільки стильний, але і затишний інтер'єр.

Дивани з подушками

Дивани бувають різними: витонченими, строгими, практичними. Але навіть суворі форми пом'якшуються, якщо є подушки! У випадку, якщо подушки не йдуть до дивану в комплекті, їх варто докупити або пошити. Якщо вони будуть не схожі по тканині, формі – не біда! Помірна еклектика тільки додасть затишку.

Шкіряний диван, який би добре виглядав в офісі, для вітальні виявиться занадто суворим. Він абсолютно не сприяє тому, щоб забратися на нього з ногами, закутавшись в плед і попиваючи чай. До речі, пледи теж дуже сприяють створенню особливої ​​домашньої атмосфери! Актуальні забарвлення пледів – «шотландка» і однотонні, але фактурні, наприклад, в'язані.

Натуральність і фактура

Кераміка, повсть, ручна в'язка, дерево – завдяки фактурі річ оживає, здається теплою, домашньою. Популярні фактурна оббивка, в'язані покривала, а вже про дерев'яні меблі і говорити нічого – вона ніколи не виходила з моди. Дерев'яні меблі додадуть будь-якій вітальні затишку.

Пухнастий килим

По ньому не тільки дуже приємно ходити, сидіти на ньому і навіть лежати – сама наявність м'якого і пухнастого килима створює відчуття тепла. Килими зараз кладуть тільки в центрі кімнати, а значить, ви без зусиль знайдете варіант по кишені, та й з чищенням проблем не буде.

Приглушене освітлення

Це не означає, що потрібно вкрутити лампочки меншої потужності: мова про зонування освітлення, яке створюється за допомогою світильників, настільних ламп, торшерів і каганців, допомагає регулювати освітленість і створювати потрібний настрій.

Фотографії

Можна повісити стильний триптих, який буде ідеально вписуватися в інтер'єр. Однак ця журнальна ідеальність – трохи не те, чого ми хотіли, правда? Відмінним способом прикрасити стіни будуть рамки з фотографіями, дитячими малюнками або вашою творчістю. З такою прикрасою вітальня вже не буде безликою і як би «нічиєю», тому що в фотографіях і малюнках міститься щось дуже важливе для господарів.

Живий вогонь

У квартирі справжній камін встановити складно, а то й неможливо. Однак настрій створять свічки або електрокамін, який з легкістю впишеться в інтер'єр. Обставляючи вітальню, не варто повністю копіювати інтер'єри з журналів – творіть, експериментуйте, створюйте, а головне – зберігайте оптимізм і гарний настрій!