+38 050 156 55 80
+38 098 648 33 53
Викликати замірника

Маленькі кухні не перешкода для затишку в домі

Для створення затишку в приміщенні квадратні метри значення не мають. Так, в маленьких кухнях доведеться зіткнутися зі складнощами організації зберігання і, цілком ймовірно, відійти від стандартних ідей, використовуючи хитрощі та вигадки, які стануть не просто зручним рішенням, але і родзинкою вашого інтер'єру.

Колір і світло

Візуально зробити приміщення ширшим і світлішим можна за допомогою світлих, спокійних відтінків. Це стосується фарбування стін, обробки підлоги і стелі, меблів. Вибираючи кухонну стінку, віддавайте перевагу простим формам, без візерунків і малюнків. Добре підійдуть гладкі глянсові фасади, а в обробці підлоги можна використовувати глянсову плитку або ламінат з імітацією дерева, змонтований поздовжньо.

Встановіть по периметру кухні точкові світильники, а в меблях для освітлення робочої поверхні використовуйте багатолампові моделі. Над столом можна повісити оригінальну люстру.

Можна схитрувати, візуально «продовживши» кухню за допомогою прихожої або вітальні: для цього оформіть суміжні приміщення у схожій колірній гамі і встановіть двері-гармошку.

 

 

Барна стійка або хитрощі зі столом

Популярне рішення для маленьких кухонь, об'єднаних з вітальнями, – барні стійки замість столів. Вони можуть служити і робочою поверхнею, і обіднім столом для невеликої сім'ї. Робити барні стійки потрібно з ударостіких матеріалів. Особливою популярністю користуються натуральний і штучний камінь, а також ударостійке скло з глянсовою текстурою, яке додасть приміщенню легкості та світла.

Відчуття легкості в інтер'єрі можна домогтися також за допомогою прозорого кухонного столу зі скла або пластику. Інший варіант – стіл, поєднаний з підвіконням, може бути складним.

З підвіконням нерідко поєднують також робоча поверхня або мийка – це практичне рішення, яке дозволяє по максимуму використовувати весь простір кухні.

 

 

Не зашторюємо вікна

Від портьєр краще відмовитися на користь невагомих фіранок, рулонних або римських штор. Якщо ж ви все-таки вирішили оформити вікно шторами, то нехай вони будуть лише елементом декору, що обрамляють отвір. Карниз повісьте вище вікна, щоб штори витягали вертикаль приміщення, надаючи йому об'єму і легкості. Яскравий візерунок або орнамент буде тут недоречним, краще вибрати однотонні або з легким, ніжним малюнком в тон або близького відтінку.

Звичайно, навіть на найменшій кухні є місце для кількох яскравих акцентів: дзеркальна мозаїка, кришталева люстра, кілька картин по вертикалі, прозора ваза з живими квітами. Але пам'ятайте: чим простіше і лаконічніше стиль, тим краще буде виглядати маленька кухня.