+38 050 156 55 80
+38 098 648 33 53
Викликати замірника

Об'єднання кухні та вітальні: плюси і мінуси

Перепланування стандартних квартир – поширена практика під час проведення ремонту. Демонтаж незручної стіни – це можливість швидко отримати великий простір, який можна по-новому використовувати й оригінально прикрашати. Якщо ви розмірковуєте над тим, чи варто об'єднувати вітальню з кухнею, прочитайте цю статтю, перш ніж прийняти  рішення.

               

Квартири-студії постійно з’являються в модних дизайнерських каталогах і розбурхують уяву своєю привабливістю і функціональністю. Але на фото не видно багатьох речей, які стають помітними лише після кількох днів проживання. Отже, давайте розбиратися.

 

Плюси

До однозначних і безперечних переваг об'єднання кухні й вітальні належать:

  • Розширення простору. Власники невеликої квартири отримують одну велику кімнату, яку можна зонувати та візуально розділяти на свій розсуд.
  • Спілкування. Відтепер приготування їжі не буде таїнством, що здійснюється на самоті. Ви зможете наглядати за дітьми або теревенити з коханою людиною, поки вона дивиться телевізор.
  • Місце для великого обіднього столу. Збільшене приміщення дає змогу обладнати окрему комфортабельну зону для сімейних посиденьок.


Мінуси

Об'єднання вітальні та кухні – це не ідеальне рішення з багатьох причин. Ось основні з них:

  • Розповсюдження запахів. Якою б якісною не була ваша система вентиляції, вона не зможе безслідно видалити пахощі смаженої цибулі або сморід від молока, що збігло. Запахи неминуче потраплятимуть до загальної кімнати, що завжди небажано.
  • Складнощі з прибиранням. Підлога в кухні забруднюється найшвидше. Коли простір об'єднано, сміття буде розноситись по квартирі значно швидше. До того ж не дуже приємно спостерігати гору посуду, яка залишається після приготування їжі.
  • Необхідність перестановки. Чудово виглядають у квартирі-студії лише вбудовані меблі. Холодильник, що випирає, плита або мийка, які стоять окремо, – це не дуже гармонійне рішення для великої спільної кімнати. Техніку та меблі неодноразово доведеться пересувати.

                

Об'єднання вітальні з кухнею – це хороша ідея для тих, хто починає будувати власний будинок або планує грандіозний ремонт з повною заміною меблів для кухні і побутової техніки. В такому випадку ви отримаєте функціональний простір за останньою модою. Для жителів панельних будинків або хрущівок – це не найпростіший і недешевий варіант. Остаточний вибір за Вами, але одне можемо сказати точно, замовити якісні меблі в Чернівцях Ви можете в "Maximum".