+38 050 156 55 80
+38 098 648 33 53
Викликати замірника

Сучасний погляд на інтер’єр кухні

Останнім часом у дизайні інтер’єрів панують стилі мінімалізм, лофт, хай-тек, індустріалізм. Для них характерні раціональні рішення і холодні кольори. На противагу ним набувають популярності кантрі та еко-стиль, скандинавські та середземноморські елементи в оформленні просторів. Недивно, що головною тенденцією для кухонь у 2018 році стала еклектика – сміливий мікс стилів.

Якщо ви хочете зробити ремонт, створивши на кухні модний і функціональний простір, вивчіть особливості різних інтер’єрних напрямків і виберіть для себе найцікавіші. Сучасна мода дає змогу експериментувати, фантазувати і створювати власні дизайнерські рішення.

Найактуальніші тенденції в створені інтер’єру кухні

Кухня – приміщення, де періодично проводять час усі члени родини. Отже, вона має бути комфортною для кожного. Тут готується їжа, відповідно, простір повинен бути максимально функціональним. Об’єднати ці два параметри в оптимальних пропорціях – ось головне завдання для дизайнерів кухонних інтер’єрів.

Основные веяния сезона 2018–2019 гг.:

  • Білі стіни. Світлі, ошатні поверхні, як і раніше, вважаються писком моди. На їх тлі вигідно виділяються кольорові акценти, яскраві кухонні меблі, картини і панно. Контрастні поєднання – це те, що завжди актуально.
  • Плавні лінії. Шафки та полиці округлих форм, овальні лампи, техніка, вбудована в меблі, – все це створює відчуття затишку і спокою. Гострі кути і ламані криві поступово виходять із переліку затребуваних рішень для кухні.
  • Матові поверхні. Природна фактура дерева і каменю сьогодні актуальна, як ніколи. Жодного блиску відполірованого лаку!
  • Живі рослини. Для кухонь підходять ліани й папороть. Оригінально виглядатимуть горщики з ароматними травами: м’ятою, базиліком, чабрецем, укропом.

Особливо ефектно виглядають матеріали без ретельної обробки в поєднанні з ультрасучасною технікою. В авторитетних каталогах ви можете побачити фірмову машину для приготування кави на стільниці з неполірованого каменю чи стелажі з нефарбованих соснових дошок, де зберігаються набори сталевих ножів і дорогої порцеляни.

Сьогодні кожен може стати дизайнером власної кухні. Достатньо лише вивчити свіжі пропозиції від меблевих компаній і комбінувати їх на свій розсуд.